OBE12M-R100-2EP-IO Pepperl+Fuchs, Inc.
280997_eng.pdf?v=20240613031158
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0" ~ 472.441" (0m ~ 12m)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Output Configuration: Push-Pull, NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP67, IP69, IP69K
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red LED
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0" ~ 472.441" (0m ~ 12m), Sensing Method: Through-Beam, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Output Configuration: Push-Pull, NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP67, IP69, IP69K, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Red LED.