Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBE12M-R100-E5F-IO-V31
OBE12M-R100-E5F-IO-V31 Pepperl+Fuchs, Inc.
308443_eng.pdf?v=20240613031158
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0" ~ 472.441" (0m ~ 12m)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP69K
Connection Method: Connector
Light Source: Red LED
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0" ~ 472.441" (0m ~ 12m), Sensing Method: Through-Beam, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP69K, Connection Method: Connector, Light Source: Red LED.