Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBE2000-R2-E2-0.2M-V31-P
OBE2000-R2-E2-0.2M-V31-P Pepperl+Fuchs, Inc.
70141756_eng.pdf?v=20240613031158
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0" ~ 78.740" (0m ~ 2m)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 600µs
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 7.87" (200.00mm)
Connection Method: Cable with Connector
Light Source: Red (630nm)
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0" ~ 78.740" (0m ~ 2m), Sensing Method: Through-Beam, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 600µs, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 7.87" (200.00mm), Connection Method: Cable with Connector, Light Source: Red (630nm).