Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBE500-R3F-E0-Y814217
OBE500-R3F-E0-Y814217 Pepperl+Fuchs, Inc.
263492_eng.pdf?v=20240609030427
Packaging: Box
Adjustment Type: Fixed
Sensing Distance: 0.000" ~ 19.685" (0mm ~ 500mm)
Sensing Method: Through-Beam
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Output Configuration: NPN - Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red (630nm)
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Fixed, Sensing Distance: 0.000" ~ 19.685" (0mm ~ 500mm), Sensing Method: Through-Beam, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Output Configuration: NPN - Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Red (630nm).