OBT15-R2-E0-P Pepperl+Fuchs, Inc.
70141849_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Packaging: Box
Adjustment Type: Fixed
Sensing Distance: 0.079" ~ 0.591" (2mm ~ 15mm)
Sensing Method: Triangulation
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Output Configuration: NPN - NO-Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 600µs
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red (630nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Fixed, Sensing Distance: 0.079" ~ 0.591" (2mm ~ 15mm), Sensing Method: Triangulation, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Output Configuration: NPN - NO-Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 600µs, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Red (630nm).