Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBT15-R2F-E2-0.2M-V31
OBT15-R2F-E2-0.2M-V31
OBT15-R2F-E2-0.2M-V31 Pepperl+Fuchs, Inc.
263386_eng.pdf?v=20240613152718
Adjustment Type: Fixed
Sensing Distance: 0.039" ~ 0.591" (1mm ~ 15mm)
Sensing Method: Diffuse, Background Suppression
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - NO-Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 500µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector
Light Source: Red (630nm)
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Fixed, Sensing Distance: 0.039" ~ 0.591" (1mm ~ 15mm), Sensing Method: Diffuse, Background Suppression, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - NO-Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 500µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, Light Source: Red (630nm).