OBT15-R3-E0-P-L
OBT15-R3-E0-P-L Pepperl+Fuchs, Inc.
70141860_eng.pdf?v=20240609030427
Adjustment Type: Fixed
Sensing Distance: 0.276" ~ 0.591" (7mm ~ 15mm)
Sensing Method: Triangulation
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Output Configuration: NPN - NO-Light-ON
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Response Time: 250µs
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: Red (680nm)
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Fixed, Sensing Distance: 0.276" ~ 0.591" (7mm ~ 15mm), Sensing Method: Triangulation, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Output Configuration: NPN - NO-Light-ON, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Response Time: 250µs, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: Red (680nm).