Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBT30-R2-E2-0.2M-V3
OBT30-R2-E2-0.2M-V3
OBT30-R2-E2-0.2M-V3 Pepperl+Fuchs, Inc.
267449_eng.pdf?v=20181211000229
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTO SEN 1-30MM BACK SUPPRESS
Packaging: Box
Sensing Distance: 0.039" ~ 1.181" (1mm ~ 30mm)
Sensing Method: Diffuse
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 600µs
Ingress Protection: IP67
Cable Length: 7.87" (200.00mm)
Connection Method: Cable with Connector
Light Source: Red LED
Part Status: Active
Написати відгук
Description: PHOTO SEN 1-30MM BACK SUPPRESS, Packaging: Box, Sensing Distance: 0.039" ~ 1.181" (1mm ~ 30mm), Sensing Method: Diffuse, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 600µs, Ingress Protection: IP67, Cable Length: 7.87" (200.00mm), Connection Method: Cable with Connector, Light Source: Red LED, Part Status: Active.