Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBT50-R2-E2-0.2M-V31-P-L
OBT50-R2-E2-0.2M-V31-P-L
OBT50-R2-E2-0.2M-V31-P-L Pepperl+Fuchs, Inc.
70141910_eng.pdf?v=20240618031051
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0.276" ~ 1.969" (7mm ~ 50mm)
Sensing Method: Diffuse, Background Suppression
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - NO-Light-ON
Voltage - Supply: 12V ~ 24V
Response Time: 250µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector
Light Source: Red (680nm)
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0.276" ~ 1.969" (7mm ~ 50mm), Sensing Method: Diffuse, Background Suppression, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - NO-Light-ON, Voltage - Supply: 12V ~ 24V, Response Time: 250µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, Light Source: Red (680nm).