Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBT50-R2-E2-0.2M-V31-P
OBT50-R2-E2-0.2M-V31-P
OBT50-R2-E2-0.2M-V31-P Pepperl+Fuchs, Inc.
70141899_eng.pdf?v=20240618031051
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION)
Packaging: Box
Adjustment Type: Fixed
Sensing Distance: 0.118" ~ 1.969" (3mm ~ 50mm)
Sensing Method: Diffuse, Background Suppression
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Output Configuration: PNP - NO-Light-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 600µs
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector
Light Source: Red (630nm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PHOTOELECTRIC (AUTOMATION), Packaging: Box, Adjustment Type: Fixed, Sensing Distance: 0.118" ~ 1.969" (3mm ~ 50mm), Sensing Method: Diffuse, Background Suppression, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Output Configuration: PNP - NO-Light-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 600µs, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, Light Source: Red (630nm).