Продукція > PEPPERL+FUCHS, INC. > OBT500-18GM60-E5-V1
OBT500-18GM60-E5-V1
OBT500-18GM60-E5-V1 Pepperl+Fuchs, Inc.
087797_eng.pdf?v=20190111000150
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: DIFFUSED PHOTO SEN 0-500MM PNP
Packaging: Box
Adjustment Type: Adjustable
Sensing Distance: 0.000" ~ 19.685" (0mm ~ 500mm)
Sensing Method: Diffuse
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Output Configuration: PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Response Time: 1ms
Ingress Protection: IP67
Connection Method: Connector, M12
Light Source: Infrared (880nm)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIFFUSED PHOTO SEN 0-500MM PNP, Packaging: Box, Adjustment Type: Adjustable, Sensing Distance: 0.000" ~ 19.685" (0mm ~ 500mm), Sensing Method: Diffuse, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Output Configuration: PNP - Open Collector, Light-ON\Dark-ON, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Response Time: 1ms, Ingress Protection: IP67, Connection Method: Connector, M12, Light Source: Infrared (880nm).