OCA3HB2B-165.000M-TR
OCA3HB2B-165.000M-TR Ascend Frequency Devices
Виробник: Ascend Frequency Devices
Description: XTAL OSC XO 165.0000MHZ HCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Frequency: 165 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 165.0000MHZ HCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Frequency: 165 MHz, Base Resonator: Crystal.