OCC3DC3BT-250.000M-TR
OCC3DC3BT-250.000M-TR Ascend Frequency Devices
OCC3D.pdf
Виробник: Ascend Frequency Devices
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ 6PAD PKG
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 65mA
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Frequency: 250 MHz
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 250.0000MHZ 6PAD PKG, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 65mA, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Frequency: 250 MHz, Base Resonator: Crystal.