Продукція > L-COM > OCC58GRS16-1
OCC58GRS16-1
OCC58GRS16-1 L-com
MOCC58GRS162.pdf
Виробник: L-com
Description: RECESSED MOUNT MICROWAVE OCCUPAN
Packaging: Bulk
Color: White
Output Type: Relay
Mounting Type: Ceiling
Voltage - Supply: 110V ~ 130V
Sensor Type: Daylight Sensor
Manual Override: No
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: RECESSED MOUNT MICROWAVE OCCUPAN, Packaging: Bulk, Color: White, Output Type: Relay, Mounting Type: Ceiling, Voltage - Supply: 110V ~ 130V, Sensor Type: Daylight Sensor, Manual Override: No.
Інші пропозиції OCC58GRS16-1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OCC58GRS16-1 OCC58GRS16-1 Виробник : L-Com MOCC58GRS162.pdf Proximity Sensors Recessed Mount Microwave Occupancy Sensor, 5.8 GHz