Продукція > L-COM > OCC58GRS16-2
OCC58GRS16-2
OCC58GRS16-2 L-com
MOCC58GRS162.pdf
Виробник: L-com
Description: RECESSED MOUNT MICROWAVE OCCUPAN
Packaging: Bulk
Color: White
Output Type: Relay
Mounting Type: Ceiling
Voltage - Supply: 220V ~ 240V
Sensor Type: Daylight Sensor
Manual Override: No
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: RECESSED MOUNT MICROWAVE OCCUPAN, Packaging: Bulk, Color: White, Output Type: Relay, Mounting Type: Ceiling, Voltage - Supply: 220V ~ 240V, Sensor Type: Daylight Sensor, Manual Override: No.
Інші пропозиції OCC58GRS16-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OCC58GRS16-2 OCC58GRS16-2 Виробник : L-Com MOCC58GRS162.pdf Proximity Sensors Recessed Mount Microwave Occupancy Sensor, 5.8 GHz