Продукція > ORION FANS > OD1225-12HBVXE10A
OD1225-12HBVXE10A
OD1225-12HBVXE10A Orion Fans
OD1225-VXE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: DC FAN - 12V 120 X 120 X 25MM -
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 158.7 CFM (4.49m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.3dB(A)
Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa)
Power (Watts): 16.8 W
на замовлення 294 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN - 12V 120 X 120 X 25MM -, Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 158.7 CFM (4.49m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.3dB(A), Static Pressure: 0.490 in H2O (122.1 Pa), Power (Watts): 16.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-12HBVXE10A OD1225-12HBVXE10A Виробник : Orion Fans OD1225_VXE-3239656.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, 120x120x25mm, 12VDC, Tachometer, PWM