Продукція > ORION FANS > OD1225-12LS02A
OD1225-12LS02A
OD1225-12LS02A Orion Fans
OD1225.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 1900 RPM
Air Flow: 70.0 CFM (1.96m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 25.0dB(A)
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Power (Watts): 2.5 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 1900 RPM, Air Flow: 70.0 CFM (1.96m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB(A), Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa), Power (Watts): 2.5 W.