Продукція > ORION FANS > OD1225-24HBXE02A
OD1225-24HBXE02A
OD1225-24HBXE02A Orion Fans
OD1225-XE.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 24VDC, Alarm
на замовлення 96 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC FAN - 24V 120 X 120 X 25MM -, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4950 RPM, Air Flow: 133.8 CFM (3.79m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 55.2dB(A), Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa), Power (Watts): 21 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-24HBXE02A Виробник : Orion Fans OD1225-XE.pdf Description: DC FAN - 24V 120 X 120 X 25MM -
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4950 RPM
Air Flow: 133.8 CFM (3.79m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 55.2dB(A)
Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Power (Watts): 21 W