OD1225-24HS
OD1225-24HS Orion Fans
OD1225.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3100 RPM
Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 7.7 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3100 RPM, Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 7.7 W.
Інші пропозиції OD1225-24HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-24HS OD1225-24HS Виробник : Orion Fans OD1225-1623587.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x25mm, 24VDC, 89CFM, Sleeve Bearing, Lead Wires