Продукція > ORION FANS > OD1225-24MB01A
OD1225-24MB01A
OD1225-24MB01A Orion Fans
OD1225.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.1 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.1 W.