Продукція > ORION FANS > OD1225-24MBIP68
OD1225-24MBIP68
OD1225-24MBIP68 Orion Fans
OD1225-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.1 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2500 RPM, Air Flow: 90.0 CFM (2.52m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.1 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-24MBIP68 OD1225-24MBIP68 Виробник : Orion Fans OD1225-IP68-1773811.pdf DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 24VDC, 90CFM, 4.1W, 0.17A, 35dBA, Ball, Wire, IP68