Продукція > ORION FANS > OD1225-48LBIP68
OD1225-48LBIP68
OD1225-48LBIP68 Orion Fans
OD1225-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1900 RPM
Air Flow: 70.0 CFM (1.96m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.341 lb (154.67 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 25.0dB
Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Power (Watts): 2.9 W
на замовлення 148 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1900 RPM, Air Flow: 70.0 CFM (1.96m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.341 lb (154.67 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 25.0dB, Static Pressure: 0.150 in H2O (37.3 Pa), Power (Watts): 2.9 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-48LBIP68 OD1225-48LBIP68 Виробник : Orion Fans OD1225-IP68-1773811.pdf DC Fans Axial Fan, 120x25mm, 48VDC, 70CFM, 2.9W, 0.06A, 25dB, 1900RPM, 2Ball, Wire, IP68