Продукція > ORION FANS > OD1225-48MBIP68
OD1225-48MBIP68 Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: 48VDC 120X120X25MM IP68
Написати відгук
DC Fans Axial Fan, 120x25mm, 48VDC, 90CFM, 3.5W, 0.07A, 35dB, 2500RPM, 2Ball, Wire, IP68.
Інші пропозиції OD1225-48MBIP68
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1225-48MBIP68 OD1225-48MBIP68 Виробник : Orion Fans OD1225-IP68-1773811.pdf DC Fans Axial Fan, 120x25mm, 48VDC, 90CFM, 3.5W, 0.07A, 35dB, 2500RPM, 2Ball, Wire, IP68