Продукція > ORION FANS > OD1232-24HS02A
OD1232-24HS02A
OD1232-24HS02A Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3750 RPM
Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 51.0dB
Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 24VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3750 RPM, Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 51.0dB, Static Pressure: 0.420 in H2O (104.6 Pa).