Продукція > ORION FANS > OD1232-48HB01X
OD1232-48HB01X
OD1232-48HB01X Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120.5X32MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120.5mm L x 120.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3700 RPM
Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 45.4dB(A)
Static Pressure: 0.520 in H2O (129.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 10.1 W
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120.5X32MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120.5mm L x 120.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3700 RPM, Air Flow: 120.0 CFM (3.36m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 45.4dB(A), Static Pressure: 0.520 in H2O (129.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 10.1 W.