OD1232-48LB
OD1232-48LB Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 93.0 CFM (2.60m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 93.0 CFM (2.60m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OD1232-48LB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1232-48LB OD1232-48LB Виробник : Orion Fans OD1232-3239802.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x32mm, 48VDC, 93CFM, 0.13A, 44dBA, 2900RPM, Dual Ball, 2x Leads