Продукція > ORION FANS > OD1232-48LB02A
OD1232-48LB02A
OD1232-48LB02A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 93.0 CFM (2.60m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 93.0 CFM (2.60m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Part Status: Active.