Продукція > ORION FANS > OD1232-48LS01A
OD1232-48LS01A
OD1232-48LS01A Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 93.0 CFM (2.60m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 44.0dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 93.0 CFM (2.60m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.0dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Part Status: Active.