Продукція > ORION FANS > OD1232-48MB02A
OD1232-48MB02A
OD1232-48MB02A Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 107.0 CFM (3.00m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB
Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 449 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 107.0 CFM (3.00m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB, Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OD1232-48MB02A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1232-48MB02A OD1232-48MB02A Виробник : Orion Fans OD1232-3239802.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x32mm, 48VDC, 107CFM, 0.15A, Ball, 3xWire, Alarm Output