OD1232-48MS
OD1232-48MS Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3300 RPM
Air Flow: 107.0 CFM (3.00m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.0dB
Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3300 RPM, Air Flow: 107.0 CFM (3.00m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.0dB, Static Pressure: 0.330 in H2O (82.2 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції OD1232-48MS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1232-48MS OD1232-48MS Виробник : Orion Fans OD1232-3239802.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x32mm, 48VDC, 107CFM, Sleeve Bearing, 2x Lead Wires