Продукція > ORION FANS > OD1238-12HB02A
OD1238-12HB02A
OD1238-12HB02A Orion Fans
OD1238-24HB01A_m0.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Air Flow: 123.9 CFM (3.47m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.572 lb (259.45 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 3 Wire Leads
Noise: 44.1dB(A)
Static Pressure: 0.469 in H2O (116.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2895 RPM, Air Flow: 123.9 CFM (3.47m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.572 lb (259.45 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.1dB(A), Static Pressure: 0.469 in H2O (116.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 6 W.
Інші пропозиції OD1238-12HB02A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12HB02A OD1238-12HB02A Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-2560498.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x38mm, 12VDC, 105CFM, Ball, 2xWire 24AWG, Alarm Output