Продукція > ORION FANS > OD1238-12MB-XC-01A
OD1238-12MB-XC-01A
OD1238-12MB-XC-01A Orion Fans
od1238xc.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fan Axial Ball Bearing 12V 175CFM 57dB 120 X 120 X 38mm Tachometer
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.0dB, Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12MBXC01A OD1238-12MBXC01A Виробник : Orion Fans OD1238_XC.pdf Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB
Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W