Продукція > ORION FANS > OD1238-12MBXJ10A
OD1238-12MBXJ10A
OD1238-12MBXJ10A Orion Fans
OD1238_XJ.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans Fan, Super High AirfloW, Ball, Wire, Open Collector Tach/PWM
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 5000 RPM, Air Flow: 207.0 CFM (5.80m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.827 lb (375.12 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 63.0dB, Static Pressure: 1.044 in H2O (260.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 27.6 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-12MBXJ10A OD1238-12MBXJ10A Виробник : Orion Fans OD1238_XJ.pdf Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5000 RPM
Air Flow: 207.0 CFM (5.80m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.827 lb (375.12 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 63.0dB
Static Pressure: 1.044 in H2O (260.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 27.6 W