Продукція > ORION FANS > OD1238-24HHB10AZX
OD1238-24HHB10AZX
OD1238-24HHB10AZX Orion Fans
OD1238-REVERSIBLE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 24VDC 120X120X38MM REVERSIBLE FL
Features: Auto Restart, PWM Control, Reversible Flow, Speed Sensor (Tach)
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3590 RPM
Air Flow: 146.0 CFM (4.09m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.0dB(A)
Static Pressure: 0.600 in H2O (149.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 8.2 W
на замовлення 431 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24VDC 120X120X38MM REVERSIBLE FL, Features: Auto Restart, PWM Control, Reversible Flow, Speed Sensor (Tach), Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3590 RPM, Air Flow: 146.0 CFM (4.09m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 4 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.0dB(A), Static Pressure: 0.600 in H2O (149.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 8.2 W.