Продукція > ORION FANS > OD1238-24HTBIP55
OD1238-24HTBIP55
OD1238-24HTBIP55 Orion Fans
OD1238.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC TERM
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2895 RPM
Air Flow: 124.1 CFM (3.47m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.1dB(A)
Static Pressure: 0.469 in H2O (116.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 178 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC TERM, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2895 RPM, Air Flow: 124.1 CFM (3.47m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.1dB(A), Static Pressure: 0.469 in H2O (116.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-24HTBIP55 OD1238-24HTBIP55 Виробник : Orion Fans OD1238_IP55-3239771.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x38mm, 24VDC, 124.1CFM, 0.469inchH2O, Ball, Terminals, IP55 Rated