Продукція > ORION FANS > OD1238-24MBXC
OD1238-24MBXC
OD1238-24MBXC Orion Fans
OD1238_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB
Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 16 W
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.0dB, Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 16 W.
Інші пропозиції OD1238-24MBXC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-24MBXC OD1238-24MBXC Виробник : Orion Fans OD1238_XC-1623335.pdf DC Fans DC Fan, High Performance, 120x120x38mm, 24VDC, 175CFM, 57dBA, Ball, 2xWire 24AWG