OD1238-48H3B
OD1238-48H3B Orion Fans
Виробник: Orion Fans
Description: Thermal Products
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4190 RPM
Air Flow: 178.0 CFM (4.98m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 54.0dB(A)
Static Pressure: 0.980 in H2O (244.0 Pa)
Power (Watts): 20.5 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Products, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4190 RPM, Air Flow: 178.0 CFM (4.98m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 54.0dB(A), Static Pressure: 0.980 in H2O (244.0 Pa), Power (Watts): 20.5 W.
Інші пропозиції OD1238-48H3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48H3B OD1238-48H3B Виробник : Orion Fans DC Fans DC Axial Fan, 120x120x38mm, 48VDC