OD1238-48HB
OD1238-48HB Orion Fans
OD1238.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2895 RPM
Air Flow: 123.9 CFM (3.47m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.572 lb (259.45 g)
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 44.1dB(A)
Static Pressure: 0.469 in H2O (116.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 14 W
на замовлення 1177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2895 RPM, Air Flow: 123.9 CFM (3.47m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.572 lb (259.45 g), Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 44.1dB(A), Static Pressure: 0.469 in H2O (116.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 14 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48HB OD1238-48HB Виробник : Orion Fans OD1238.pdf DC Fans DC Fan, 120x120x38mm, 48VDC, 105CFM, 0.2A, 43dBA, 2800RPM, Dual Ball, Lead Wires