Продукція > ORION FANS > OD1238-48HBXC5
OD1238-48HBXC5
OD1238-48HBXC5 Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart, PWM Control
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4300 RPM
Air Flow: 200.0 CFM (5.60m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 61.0dB
Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa)
Power (Watts): 25 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, PWM Control, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4300 RPM, Air Flow: 200.0 CFM (5.60m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 61.0dB, Static Pressure: 0.640 in H2O (159.4 Pa), Power (Watts): 25 W.