OD1238-48HHB
OD1238-48HHB Orion Fans
OD1238.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans Fan, Super High Performance, 120x120x38mm, 48VDC, 154CFM, Ball, 2xWire 22AWG
на замовлення 425 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3195 RPM, Air Flow: 135.8 CFM (3.80m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 48.2dB(A), Static Pressure: 0.558 in H2O (139.0 Pa), Power (Watts): 15 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48HHB OD1238-48HHB Виробник : Orion Fans OD1238.pdf Description: FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3195 RPM
Air Flow: 135.8 CFM (3.80m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 48.2dB(A)
Static Pressure: 0.558 in H2O (139.0 Pa)
Power (Watts): 15 W