Продукція > ORION FANS > OD1238-48HHBXC02A
OD1238-48HHBXC02A
OD1238-48HHBXC02A Orion Fans
Orion_PSG.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4700 RPM
Air Flow: 220.0 CFM (6.16m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 63.0dB
Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Power (Watts): 32 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4700 RPM, Air Flow: 220.0 CFM (6.16m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 63.0dB, Static Pressure: 0.750 in H2O (186.8 Pa), Power (Watts): 32 W.