Продукція > ORION FANS > OD1238-48HS01A
OD1238-48HS01A
OD1238-48HS01A Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Features: Speed Sensor (Tach)
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 100.0 CFM (2.80m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 42.0dB
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.8 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE, Features: Speed Sensor (Tach), Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 100.0 CFM (2.80m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 42.0dB, Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.8 W.