Продукція > ORION FANS > OD1238-48LBIP68
OD1238-48LBIP68
OD1238-48LBIP68 Orion Fans
OD1238-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: 48VDC 120X120X38MM IP68
Написати відгук
DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 48VDC, 103CFM, 5W, 0.09A, 38dBA, Ball, Wire, IP68.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48LBIP68 OD1238-48LBIP68 Виробник : Orion Fans OD1238-IP68.pdf DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 48VDC, 103CFM, 5W, 0.09A, 38dBA, Ball, Wire, IP68