Продукція > ORION FANS > OD1238-48LSS02A
OD1238-48LSS02A
OD1238-48LSS02A Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Features: Locked Rotor Sensor
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sealed Sleeve
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 65.0 CFM (1.82m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 26.0dB
Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Power (Watts): 3.36 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE, Features: Locked Rotor Sensor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sealed Sleeve, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 65.0 CFM (1.82m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 26.0dB, Static Pressure: 0.130 in H2O (32.4 Pa), Power (Watts): 3.36 W.