Продукція > ORION FANS > OD1238-48MBIP68
OD1238-48MBIP68
OD1238-48MBIP68 Orion Fans
OD1238-IP68.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 119.5X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 115.0 CFM (3.22m³/min)
Width: 38.00mm
Weight: 0.572 lb (259.45 g)
Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.0dB
Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa)
Power (Watts): 3.8 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 119.5X38MM 48VDC WIRE, Packaging: Box, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 119.5mm L x 119.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 115.0 CFM (3.22m³/min), Width: 38.00mm, Weight: 0.572 lb (259.45 g), Operating Temperature: 5 ~ 149°F (-15 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.0dB, Static Pressure: 0.430 in H2O (107.0 Pa), Power (Watts): 3.8 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48MBIP68 OD1238-48MBIP68 Виробник : Orion Fans OD1238-IP68.pdf DC Fans DC Axial Fan, 120x120x25mm, 48VDC, 115CFM, 7W, 0.14A, 41dBA, Ball, Wire, IP68