Продукція > ORION FANS > OD1238-48MBXC
OD1238-48MBXC
OD1238-48MBXC Orion Fans
OD1238_XC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3800 RPM
Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.0dB
Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa)
Power (Watts): 17 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3800 RPM, Air Flow: 175.0 CFM (4.90m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.0dB, Static Pressure: 0.510 in H2O (127.0 Pa), Power (Watts): 17 W.
Інші пропозиції OD1238-48MBXC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238-48MBXC OD1238-48MBXC Виробник : Orion Fans OD1238_XC.pdf DC Fans DC Fan, High Performance, 120x120x38mm, 48VDC, 175CFM, 57dBA, Ball, 2xWire 24AWG