Продукція > ORION FANS > OD1238-48MS02A
OD1238-48MS02A
OD1238-48MS02A Orion Fans
OD1232.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Locked Rotor Sensor
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2550 RPM
Air Flow: 79.0 CFM (2.21m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB
Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa)
Power (Watts): 3.8 W
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Locked Rotor Sensor, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2550 RPM, Air Flow: 79.0 CFM (2.21m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB, Static Pressure: 0.210 in H2O (52.3 Pa), Power (Watts): 3.8 W.