Продукція > ORION FANS > OD1238AN-24HTB
OD1238AN-24HTB
OD1238AN-24HTB Orion Fans
OD1238-1595337.pdf
Виробник: Orion Fans
DC Fans DC Fan, 120x38mm, 24VDC, 105CFM, Natural Color, Ball Bearing, Terminals
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC TERM, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 43.0dB, Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa), Power (Watts): 7 W.
Інші пропозиції OD1238AN-24HTB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD1238AN-24HTB OD1238AN-24HTB Виробник : Orion Fans Orion_PSG.pdf Description: FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC TERM
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 105.0 CFM (2.94m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 43.0dB
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Power (Watts): 7 W