OD127-48MB
OD127-48MB Orion Fans
OD127xc_Rev2010.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2950 RPM
Air Flow: 161.0 CFM (4.51m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 53.0dB
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2950 RPM, Air Flow: 161.0 CFM (4.51m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 53.0dB, Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa).