Продукція > ORION FANS > OD127AP-12HTB
OD127AP-12HTB
OD127AP-12HTB Orion Fans
OD127AP.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 140.0 CFM (3.92m³/min)
Width: 38.50mm
Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 46.0dB
Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC TERM, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 127mm L x 127mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 140.0 CFM (3.92m³/min), Width: 38.50mm, Operating Temperature: -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 46.0dB, Static Pressure: 0.410 in H2O (102.1 Pa), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD127AP-12HTB OD127AP-12HTB Виробник : Orion Fans KINC_S_A0007335366_1-3239103.pdf DC Fans DC Fan, 127x127x38.5mm, 12VDC, 140CFM, Ball Bearing, Terminals